4.5/5 - (2 votes)

Podziemny parking Balice zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Kraków-Balice, będącego jednym z najbardziej zatłoczonych portów lotniczych w Polsce.

Rezerwacja miejsca parkingowego jest więc dla wielu osób świetną opcją na to, aby zapewnić wolne stanowisko dla pojazdu podczas podjazdu pod płytę lotniska. Parking znajduje się zaledwie 400 metrów od terminala lotniska Kraków Balice. Jest to ok. 5 minut spacerem, jednak jeżeli masz ze sobą duży bagaż, możesz skorzystać z bezpłatnego transferu na trasie parking-lotnisko i lotnisko-parking. Miejsce powstało z myślą o podróżujących z całego świata, którzy cenią sobie dogodny dojazd własnym pojazdem jak najbliżej lotniska. Problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego w tak zatłoczonym obszarze były zmorą wielu kierowców. Właśnie dlatego przygotowaliśmy podziemny parking Balice. Cennik usług jest dogodny dla wszystkich podróżujących, dlatego wielu turystów chętnie korzysta z naszej oferty.

Jak zarezerwować miejsce na podziemnym parkingu przy lotnisku Kraków-Balice?

Rezerwacja miejsca parkingowego jest bardzo prosta. Wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy odwiedzić witrynę Interparkingbalice i wpisać termin rezerwacji stanowiska, a następnie kliknąć przycisk SPRAWDŹ CENĘ. Strona przekieruje Cię do wyceny, a następnie do formularza, w którym podasz swoje dane. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie rezerwacji parkingu. Cała procedura jest intuicyjna i nie zajmie więcej, niż kilka minut.

Parking Kraków Balice – cennik dla klientów

Jeżeli interesuje Cię cena za miejsce postojowe na parkingu Balice, cennik również znajdziesz na stronie internetowej. Lotnisko Kraków-Balice cieszy się dużym powodzeniem wśród turystów, dlatego wcześniejsza rezerwacja da Ci pewność, że będziesz mógł zostawić samochód w bezpiecznym miejscu. Przy rezerwacji online cena wynosi już od 30 zł za dobę postoju i od 28 zł dla właścicieli karty Pcard.

Przeczytaj także:  Odkrywanie Technologii Airmax: Nowa Era Internetu Bezprzewodowego