4.5/5 - (2 votes)

Lotnisko Kraków Balice to duży port lotniczy, który każdego roku obsługuje tysiące turystów i podróżników biznesowych.

Okolice lotniska często są bardzo zatłoczone, co powoduje problemy dla kierowców, poszukujących wolnego miejsca parkingowego w pobliżu terminalu. To właśnie w odpowiedzi na oczekiwania turystów powstał parking NCA Balice zlokalizowany na ulicy Medweckiego 43. Parking dostępny jest już od 35 złotych za dobę postoju i od 90 złotych za tydzień. Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie miejsca parkingowego przy lotnisku? Skorzystaj z oferty parkingu!

Parking przy lotnisku Balice – atrakcyjne ceny i wygodna rezerwacja

NCA parking zapewnia atrakcyjne stawki dla wszystkich podróżujących. Jeżeli chcesz dojechać jak najbliżej lotniska własnym pojazdem, miejsce parkingowe możesz zarezerwować na parkingu znajdującym się zaledwie 500 metrów od terminala lotniska. Niezależnie od tego, na jak długo chcesz zostawić samochód, możesz liczyć na atrakcyjne ceny.

Parking Balice Kraków oferuje także korzystne abonamenty, z których mogą skorzystać osoby systematycznie korzystające z lotniska lub pracujące w pobliżu. Od 250 złotych możesz wykupić abonament miesięczny i nie martwić się o to, czy znajdziesz wolne miejsce parkingowe przed odlotem samolotu. Postaw na komfort i zarezerwuj miejsce z wyprzedzeniem. Nie musisz nawet wychodzić z domu, ponieważ parking udostępnia wygodną rezerwację online z dodatkowymi rabatami.

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku Balice?

Parking NCA przy lotnisku Balice w Krakowie stał się dogodnym miejscem dla kierowców ceniących sobie komfort, nawet za opłatą. Ceny za postój są na tyle atrakcyjne, że wielu turystów i osób pracujących w pobliżu lotniska, którzy chcą mieć pewność, że zostawią samochód w bezpiecznym miejscu, decydują się na takie rozwiązanie. Parking Balice oferuje również darmowy transfer na lotnisko, co stanowi dobrą opcję dla podróżujących z dużym  bagażem.

Przeczytaj także:  Odkrywanie Technologii Airmax: Nowa Era Internetu Bezprzewodowego