Słów kilka o salonikach

Tak szczerze mówiąc, to wygodnie się rozsiąść w kokoniku, z lampką prosecco w jednej ręce i książką w drugiej, przy dźwięku wodospadu. Wtedy jest naprawdę miło. Tym bardziej, jeżeli masz widok startujących samolotów tuż za szybą.

Czytaj więcej...

Klasa Business w linii lotniczej Lufthansa

Tak, nawet i Student w Podróży może lecieć klasą biznes w Lufthansie mimo tego, że pieniędzmi nie grzeszy. Zatem: jak wygląda klasa biznes w niemieckiej linii lotniczej?

Czytaj więcej...

Blind Booking

- Kochanie kupiłem bilety!
- Dokąd?!
- Nie wiem…

Czytaj więcej...

Moje ulubione aplikacje na podróż

Uważam, że warto korzystać z dobrodziejstw dzisiejszych czasów i poniżej przedstawiam swoje ulubione, które moim zdaniem są użyteczne.

Czytaj więcej...

Niezadowolony klient

No i stało się. Nasz lot został odwołany. Nie po raz pierwszy nasze plany uległy zmianie, ale po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o tym tuż przed wylotem, przy bramkach. Za niedogodności, które nas spotkały dostaliśmy po 250 euro.

Czytaj więcej...

Ukryte skarby

Charakterystyczny zaduch, plaskanie sandałów o kamienną posadzkę, półmrok, a szczególnie grube mury wyciszające wszystkie dźwięki ulicy tworzą nostalgiczną atmosferę.

Czytaj więcej...

Co zabrać ze sobą w podróż?

Każdy ma swoją osobistą listę rzeczy do zabrania, a ta powyżej to moja ściąga, która już kilka razy dostarczyła mi komfortu psychicznego.

Czytaj więcej...

Podróżnicze podsumowanie 2016 roku!

Nie jestem tą samą osobą odkąd zobaczyłam blask księżyca na drugim końcu świata - Mary Anne Radmacher

Czytaj więcej...

Wyścig z Poznania do Warszawy!

Zamknęłam drzwi za sobą o 12:50. Przebiłam się do centrum miasta i z naiwnością poszłam na przystanek autobusowy - a tu niespodzianka!

Czytaj więcej...