Spacer po George Town na wyspie Penang

Przypadkiem wpadliśmy w to miejsce, jak śliwki w kompot. Wyspa była polecana nam przez kilku Malezyjczyków. I wierzcie mi, że w George Town nic nie ma. Oprócz jednej rzeczy: pomysłu na świetną promocję miasta!

Czytaj więcej...

Autostopem przez Kambodżę, Tajlandię i Malezję

1500 km autostopem przez Kambodżę, Tajlandię, Malezję w 3 - minutowym skrócie.

Czytaj więcej...

Cameron Highlands – herbaciany raj

Spacerowanie pośród przyciętych krzaczków o intensywnie zielonych liściach to czysta przyjemność. W każdym punkcie widokowym można napić się naparu herbacianego, zjeść coś słodkiego, gdzie dodano odrobinę herbaty.

Czytaj więcej...

Malezyjczyk – czyli kto?

Czytałeś coś kiedykolwiek o Malezji?

Czytaj więcej...

O Dzieciach na Filipinach

Ci mali Panowie byli tam sami i używali sobie życia do oporu, jak starzy wyjadacze. Nie omieszkali wyrazić swojego niezadowolenia, gdy kapitan łajby, uzyskał pozwolenie na opuszczenie portu. Szybko znaleźli inną łódź i przeprowadzili następny, częściowy abordaż. Bo kto im zabroni

Czytaj więcej...

Filipiny – najważniejsze informacje

Kojarzone z urokliwymi lagunami, kolorowymi rybkami, które można zobaczyć podczas snorkelingu i nurkowania, z wieloma malutkimi wyspami, na których można stanąć oko w oko z żółwiami albo rekinami wielorybimi. Jak się tam dostać? Ile to kosztuje? Jak zorganizować taki wyjazd?

Czytaj więcej...

Raj na Ziemi! Wyspa Koh Phi Phi!

Nie miało nas być w tym miejscu. Nie wiedzieliśmy nawet, że znajdziemy się na wyspie Koh Phi Phi. Absolutnie nie mieliśmy pojęcia, że jedna z najpiękniejszych wysp świata jest na wyciągnięcie ręki.

Czytaj więcej...

O Słoniach w Tajlandii

Na samym początku zobaczyliśmy iście bajkowy scenariusz. Przepiękny słoń stał w delikatnie spływającej rzece i się taplał w wodzie niczym małe dziecko. Bawił się i prychał trąbą, a jego właściciel stał obok.

Czytaj więcej...

Jaskinie Batu Caves

Kompleks Jaskiń Batu Caves to punkt niedaleko Kuala Lumpur, który należy odwiedzić i poczuć indyjską atmosferę tego multikulturowego kraju.

Czytaj więcej...